Справа Кернеса: Захист мера спробує змінити суд

Захист Харківського міського голови Геннадія Кернеса і його охоронців, обвинувачених у справі про тортури, викрадення й погрози вбивством, просить змінити підсудність розгляду апеляції

Відповідне клопотання захисту має розглянути Верховний Суд України 24 вересня, передає Depo.Харків з посиланням на «UA:Харків«.

На думку захисту обвинувачених, Апеляційний суд Полтавської області не уповноважений розглядати апеляційні скарги у справі. »

«Ми не говоримо, куди слід переводити справу, ми говоримо про те, що підсудність була визначена неправильно. Вищий спеціалізований суд України, що був згодом ліквідований, обрав підсудність, на нашу думку, невірно, але тоді ми не мали можливості оскаржувати, воно не підлягало оскарженню і було остаточним. Ми реалізували процесуальну можливість звернутися до Верховного Суду», — пояснив один з захисників мера Александр Гунченко.

При визначенні підсудності у 2015 році захист Кернеса наполягав на розгляді за принципом територіальності, тобто у Харкові. Серед аргументів захисники вказували стан здоров’я Кернеса.

У свою чергу представниця потерпілих Татьяна Зелькина вважає, що підстав для переведення справи на розгляд у інший суд немає. «Я хочу почитати обґрунтування, я поки що його не бачила. Але я впевнена, що там буде спроба перевести розгляд до Апеляційного суду у Харкові, де, як відомо, Геннадій Кернес є впливовою людиною. Ми вважаємо, що зараз немає жодних підстав для переводу справи», — сказала Зелькіна

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X