Сталкери виявили на покинутій військовій базі у Харкові 300 танків

У Харкові двоє руферів безперешкодно проникли на територію покинутої військової бази ЗСУ, в якому знаходилися сотні списаних і десяток нових танків

Відповідне відео вони розмістили на своєму акаунті у YouTube.

Як видно на кадрах відео, на об’єкті абсолютно відсутня яка-небудь охорона, сторожова вишка напівзруйнована, ворота між різними частинами складу не замкнені і розкриті. Блогери зуміли навіть порахувати кількість бойових машин, вказавши цифру у три сотні танків. Крім старих списаних і поставлених на зберігання танків, вони виявили також 10 нових українських танків Т-64БВ «Булат». Недалеко від них виявився і танковоз.

«Ми знайшли близько 300 старих радянських танків, але коли пройшли між ними далі, то там ще було штук 10 саме нових танків і вантажівка, яка і привезла їх туди. Виглядало це прям, як танковий військовий автосалон! На них були бирки-пломби, техніка без пробігу», — сказано в описі до відео.

Автори ролика також проникли в бункер, продемонструвавши, які там зберігаються запаси військового устаткування і спорядження. Відзначається, що за весь час, поки вони бродили по території складу, вони не побачили жодної людини, і їм не було надано жодної протидії.

У відео зазначається, що склад танкової техніки розташований за 500 метрів від залізничної станції Харків-Сортувальний, де починається територія Харківського бронетанкового заводу.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X