Стало відомо, де купувала рибу захворіла на ботулізм мешканка Харківщини

Жінка придбала в’яленого ляща в одному з магазинів Мерефи

Повідомили у Харківському обласному лабораторному центрі, коментуючи новий випадок захворювання на ботулізм у Харківській області.

За даними центру, 25 липня надійшло екстрене повідомлення про новий випадок ботулізму у мешканки міста Мерефа Харківського району.

Під час розслідування було встановлено, що жінка 1985 року народження 20 липня вживала в їжу в’яленого ляща. «При опитуванні постраждалої з’ясувалось, що риба була придбана в торговельній мережі одного з магазинів Мерефи. Перші симптоми захворювання (блювота, слабкість, «сітка» перед очима) з’явились наступного дня після вживання риби. На протязі п’яти днів лікувалась самостійно, самопочуття не покращувалось, у хворої підвищилась температура тіла, з’явилась сухість у ротовій порожнині та порушення ковтання», -сказано в повідомленні.

25 липня жінка звернулась за медичною допомогою районної лікарні, звідки була направлена до Обласної клінічної інфекційної лікарні та госпіталізована до реанімації з діагнозом «ботулізм». Хворій ввели протиботулінічну сироватку, стан середньої ступені тяжкості.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X