Стало відомо, хто володіє 15 га лісу «Осинового плеса» в Чугуєві

Київська декораторка Ельвіра Небрат стала засновником ПП «Ава-Стандарт», яке орендує «Осинове плесо» на березі Сіверського Донця в Чугуєві.

Як передає Depo.Харків із посиланням на громадську організацію «Харківський антикорупційний центр«, про це стало відомо з Єдиного державного реєстр юридичних осіб.

«Осинове плесо» — це рекреаційна зона на березі річки. Земельну ділянку площею понад 15 га передали в оренду ще в 2007 році терміном на 25 років. В 2011 році за допомогою суду була укладена додаткова угода. Орендна плата за рік згідно рішенням суду склала 201,5 тис. грн, що становило тільки 3% від нормативної оцінки землі.

Раніше керівником підприємства був Юрій Логвінов. На той час Логвінов також був керівником обласного КП «Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі». А засновником значився Владислав Мітрохін. Ця людина є в багатьох фірмах, яка за сумнівними схемами отримала в користування та власність сотні гектарів рекреаційних земель по всій території області.

Дуже часто його партнером бував Вячеслав Стерін – людина з оточення колишнього губернатора Михайла Добкіна. Зокрема, вони є засновниками ОК «Житлово-будівельний кооператив «Екопарк «Сосновий бор», який отримав 206,82 га у Вовчанському лісгоспі. А телефон 380573387274 використовують різноманітні структури Стеріна, зокрема ТОВ «Український зодчий».

Однак в цьому році фірму перереєстрували з Харкова до Києва. Формально керівником та засновником стала молода декоратора

Фірма зареєстрована у квартирі, яка належить Денису Сидоренку. Він є засновником ще кількох фірм за цією адресою. Зокрема, ТОВ «Юридична фірма «Справедливість».

У реєстрі адвокатів України є лише один Денис Сидоренко, який був відомий як адвокат об’єднання «Юридичні гарантії», до якого мав відношення тесть мера Харкова Юрій Гайсинський.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X