Стихійні звалища та неякісна вода: На Харківщині чиновників перевірили «на санітарію»

У Харківській області протягом 2018 року перевірили 258 органів місцевого самоврядування щодо виконання Закону «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»

Повідомили у прес-службі ГУ Держпродспоживслужби України в Харківській області.

За даними управління, під час перевірок фахівці вивчали питання дотримання санітарного законодавства щодо очищення території населених пунктів, організації питного водопостачання населення, а також організації заходів з попередження, зменшення та усунення можливого впливу шкідливих факторів.

Під час перевірок була зафіксована низка порушень. Зокрема, несвоєчасне прибирання територій, утворення стихійних сміттєзвалищ, порушення вимог щодо обладнання та утримання контейнерних майданчиків, невідповідність якості питної води нормативним вимогам, відсутність паспортизації, очищення та дезінфекції джерел децентралізованого водопостачання. Крім того, у закладах освіти не було забезпечене медичне обслуговування, проведення лабораторних досліджень питної води, рівнів освітлення, показників мікроклімату приміщень тощо.

За фактами виявлених порушень керівникам місцевих рад надали 254 приписи про усунення порушень санітарного законодавства, з яких на теперішній час виконано 170 (67%).

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X