Стрілянина в центрі Харкова: Мешканці Донбасу приїхали вбивати на замовлення

Харківський суд визнав винними двох уродженців Донецької області, котрі мали виконати замовне вбивство

Про це йдеться у вироку Київського райсуду Харкова від 30 травня.

Підсудні – двоє безробітних рецидивісти з Донецької області, яким інкримінувалися замах на умисне вбивство та незаконне поводження зі зброєю.

Згідно матеріалів справи, 22 листопада 2016 року спільник обвинувачених отримав від невстановленої особи два автомати – АКМ та АКМС з глушником, обидва калібром 7,62 мм, пістолет ТТ. Зброю зловмисники частину зброї затопили у водоймі на території Шевченківського району Харкова, а частину закопали на вулиці Авіахімічна в Харкові. Пізніше зловмисники придбали магазин до автомата Калашникова з набоями.

Під час судового розгляду обвинувачені свою вину скоєні злочинів не визнали, від дачі показань відмовилися.

В останньому слові один із обвинувачених зазначив, що у жовтні 2016 року в Донецьку він із другим обвинуваченим зустрів раніше знайомого чоловіка, останній запропонував їм прослідкувати за чоловіком на ім’я Жора, який образив його подругу. Вони погодились, придбали автомобіля «Опель-Омега» за гроші знайомого. У Харкові вони знайшли автомобіль Жори, слідкували за ним деякий час. У листопаді 2016 року обвинувачені зустріли цього донецького знайомого і на автомобілі «Опель-Омега» проїхали до місця знаходження Жори — Харків, вул. Гаршина, 5/7.

Один зі зловмисників із сумки, яка була при ньому, дістав два автомати Калашнікова, один надав підозрюваному та повідомив, що набої у ньому холості і треба лише налякати Жору. Коли з під’їзду вийшов Жора, один із нападників здійснив декілька пострілів у бік Жори, після чого вони уїхали. Умислу на вбивство у нього не було, він вважав, що стріляє холостими, щоб налякати Жору.

Під час нападу Жора отримав поранення грудної клітки, яке має ознаки легкого тілесного ушкодження по критерію короткочасного розладу здоров’я; відкритий осколковий перелам ліктьової кістки із зсувом, яке має ознаки середнього ступені важкості за критерієм тривалості розладу здоров’я.

«Згідно обвинувального акту угода між обвинуваченими та невстановленим чоловіком, полягала у позбавленні обвинуваченими життя Жори, за грошову винагороду в сумі 8000 грн», — йдеться в рішенні суду.

Вивчивши докази, суд визнав чоловіків винними та призначив покарання у виді позбавлення волі строком 5 років.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X