Суддя, яка веде справу про криваву ДТП у Харкові, вважає тиском підпал авто

Підпал автомобіля Lexus, яким користується чоловік судді Київського райсуду Харкова Світлани Муратової, співробітник прокуратури Станіслав Муратов може бути пов’язаний із професійною діяльністю когось із подружжя

Про це у відеокоментарі, який опубліковано на сторінці Апеляційного суду Харківської області в Facebook, заявила сама Світлана Муратова.

«Я не можу стверджувати, я можу зазначити лише, що мій чоловік — Муратов Станіслав, є працівником відділу прокуратури Харківської області, яка здійснює керівництво у злочинах проти життя, а це вбивства, розбійні напади, пограбування. Це особливо тяжкі та тяжкі злочини. Тому я можу лише припускати, що такі зухвалі дії могли бути пов’язані із його професійною діяльністю. Також я не виключаю, що такі дії могли бути пов’язані із моєю професійною діяльністю як судді. Будь-які дії, пов’язані із вчиненням ось таких злочинів стосовно майна працівників правоохоронних органів, стосовно майна, яке належить суддям чи їхнім родичам, – це вчинення тиску на правоохоронну систему, на судову систему», — заявила суддя.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X