Суд взяв «тайм-аут» у справі про резонансну ДТП у Харкові

У засіданні Київського райсуду Харкова у справі про резонансну ДТП на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечникова оголосили перерву

Прокурори звернулися до суду із клопотанням про продовження підозрюваним Олені Зайцевій та Геннадію Дронову міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою ще на 60 діб без права внесення застави.

При цьому Зайцева заявила, що вважає можливим призначення провадження до розгляду по суті і не заперечує проти продовження міри запобіжного заходу. Дронов у свою чергу із продовженням не погодився.

Також проти продовження арешту і призначення провадження до розгляду виступив адвокат Дронова Сергій Перепелиця. Крім того, він подав низку клопотань, пов’язаних, зокрема, із діями слідчого, змістом обвинувального акту, що був переданий до суду.

Прокурор Ігор Омельченко у свою чергу заявив, що всі клопотання були розглянуті під час досудового розслідування, тому, на його думку, задоволенню не підлягають. Другий прокурор – Максим Блохін, додав, що обвинувальний акт складений відповідно до КПК України і може бути призначеним до розгляду по суті.

Клопотання прокурорів підтримали й представники потерпілих. Адвокат Зайцевої розцінила дії захисників Дронова, як спробу «спотворити факти з метою уникнення Дроновим кримінальної відповідальності».

Зрештою, на уточнююче питання щодо можливої міри запобіжного заходу у відношенні його підзахисного, Перепелиця зазначив, що захист наполягає на цілодобовому домашньому арешті із носінням браслету.

Суддя Віктор Попрас, вислухавши думки сторін, оголосив у засіданні перерву до 14:00 7 лютого.

Довідка . Аварія сталася ввечері 18 жовтня 2017 року на пішохідному переході біля виходу зі станції метро «Майдан Конституції».

За попередньою інформацією, від Центрального ринку їхав автомобіль Volkswagen. У цей час по вулиці Сумській їхав автомобіль Lexus (за кермом була 20-річна Олена Зайцева). На перехресті біля «Пузатої хати» автомобілі врізалися. Lexus відкинуло на натовп пішоходів, які переходили дорогу на зелене світло.

13 грудня Київський райсуд Харкова продовжив міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою учаснику ДТП Геннадію Дронову.

Також Київський райсуд продовжив міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою Олені Зайцевій. Обидва учасники смертельної аварії перебуватимуть під вартою до 10 лютого.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X