Суд за «законом Савченко» відпустив харків’янина, який лупцював активістів Євромайдану

Чоловік напав на людей, які мали на одязі українські державні символи.

Згідно з матеріалами справи, обвинувачений, дізнавшись про проведення на площі Свободи у Харкові 13 квітня 2014 року масових заходів на підтримку Євромайдану, вирішив взяти участь у масових заворушеннях з метою завадити вказаному. Вдень він прибув у центр міста, придбав дерев’яну палицю, яку в подальшому мав намір використати для нанесення тілесних ушкоджень активістам.

Близько 15:00 чоловік спустився у підземний тунель станції метро «Університет», де в той час перебували активісти Євромайдану, та почав бити людей, які мали на одязі українські державні символи.

Зупинили чоловіка лише представники «Червоного хреста», які прибули на місце.

Суд визнав чоловіка винним у скоєнні злочину за ч.1 ст.294 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді п’яти років, п’яти місяців та чотирьох днів позбавлення волі. У термін відбування покарання суд зарахував перебування чоловіка в установі попереднього ув’язнення з 1 лютого 2016 року по день вироку з розрахунку один день попереднього ув’язнення за два дні позбавлення волі. Таким чином засуджений повністю відбув призначене покарання. Його звільнили із зали суду.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X