Суд не дозволив комунальникам Кернеса «засекретити» фінансові документи

Апеляційний адміністративний суд Харкова залишив без задоволення скаргу КП «Харківський метрополітен», зобов’язавши підприємство розкрити фінансову звітність

Повідомили у «Харківському антикорупційному центрі».

У «ХАЦ» нагадали, що в березні подали до Харківськиого окружного адміністративного суду позов з вимогою до комунального підприємства «Харківський метрополітен» публікувати на своєму сайті фінансову звітність, зокрема, річні звіти, статут, результати аудитів, інформацію про доходи керівників.

Тоді суд задовольнив позов, але комунальники подали апеляцію.

Під час судового розгляду апеляції представниця комунального підприємства заявила, що частина документів, які активісти «ХАЦ» вимагають оприлюднити вже публікується, але на інших сайтах. Наприклад, річна звітність опублікована на сайті міськради, а інформація про доходи керівників КП — на сайті НАЗК.

Представник антикорупційного центру Ігор Черняк у скою чергу заявив, що згідно з господарським кодексом України, всі ці документи мають публікуватися саме на сайті КП, у випадку, якщо КП не має сайту — на сайті органу управління. У даному випадку — це Департамент інфраструктури міськради.

Суд, заслухавши обидві сторони, не задовольнив скаргу комунальників, залишивши попереднє рішення без змін – КП має оприлюднити звітність.

Рішення колегії суддів набрало чинність одразу після його проголошення.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X