Суд повернув Міноборони майно у центрі Харкова на 70 млн грн

Головна військова прокуратура повернула оборонному відомству незаконно захоплені приміщення та споруди військового містечка Харківського гарнізону в центрі міста.

Повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури України.

За даними ГПУ, після трьох років судових тяжб суд поставив крапку у справі щодо повернення державі з незаконного володіння приватних структур 15 будівель і споруд загальною площею 10,7 тис. кв. м на земельній ділянці 2,4 га, вартість яких становить понад 70 млн грн.

У ГПУ нагадали, що вказане військове майно ще у 2007-2008 роках незаконними цивільними угодами було вилучене із фондів Міністерства оборони та оперативного управління Харківського військового університету на користь комерційних структур, після чого декілька разів перепродано.

На сьогоднішній день забезпечене оформлення повернутого майна у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та реєстрі прав власності на нерухоме майно за державою в особі оборонного відомства, озброєна охорона приватної комерційної структури відсторонена від незаконного привласненого об’єкту Міністерства оборони.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X