Схрестили Портоса та Пугачову: Соцмережі розбурхала харківська «богиня Європи»

У мережі висміяли сюжет одного з районних телеканалів Харківської області, де протягом кількох хвилин перераховували досить дивні нагороди місцевої підприємниці

Відеосюжет одного з каналів Зміївського району Харківської області активно шириться у соцмережах.

У сюжеті, присвяченому почесній громадянці району та харківській підприємниці, яка володіє низкою «наливайок» Галині Підопригорі, протягом кількох хвилин журналіст перераховує нагороди, якими була відзначена героїня ролику.

«Галина Іванівна – єдина з жінок в Україні, яка за останні 100 років нагороджена медаллю та грамотою Святого князя Володимира», — йдеться на початку відео.

Далі автор зазначає, що Підопригора є «членом правління Міжнародного союзу підприємців України і Міжнародного парламенту жінок», має звання «бізнес-леді України», «бізнес-леді світу», «богиня Європи», «українська мадонна десятиліття», «харків’янин сторіччя».

Однак найдивнішими у цьому списку виглядають «медаль та грамота 57-ї армії», «грамота маршала Жукова», «медаль президента і Міністерства оборони Чехії», «мати-берегиня українського козацтва», «герой козацького народу», «генерал-майор та член Міжнародної академії козацтва».

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X