Сім харківських нардепів прогуляли всі голосування січня

Сім харківських нардепів пропустили всі голосування Верховної Ради у січні 2018 року

Як повідомили   у прес-службі Комітету виборців України, у січні 330 народних депутатів пропустили більше половини голосувань. Із них 38 – не проголосували в січні жодного разу (не натискали «за», «проти», «утримався»). В середньому один народний депутат взяв участь лише в 29% голосувань.

За даними КВУ, із 38 депутатів, які не проголосували жодного разу за місяць, дев’ять є членами фракції «Опозиційний блок», вісім позафракційних, сім – БПП, п’ять – «Відродження», три – «Батьківщина», по два – Радикальна партія Олега Ляшка, «Воля Народу» та «Народний Фронт».

«У січні частина народних депутатів традиційно продовжували перебувати у так званих неформальних відпустках, а тому не брали участі в роботі парламенту. Так, із 38 депутатів, що не голосували, 60% перебували на момент голосувань поза Верховною Радою. Показники участі нардепів в голосуваннях за січень значно нижчі, ніж у попередні місяці. Для порівняння: в грудні пропустили всі голосування ВР 12 депутатів, листопаді – також 12, жовтні – десять, вересні – 19», — зазначив голова Комітету виборців Олексій Кошель.

Серед народних депутатів, які жодного

разу не брали участь у голосуваннях в січні, — сім харківських: Дмитро та Михайло Добкіни, Володимир Кацуба, Анатолій Денисенко, Дмитро Святаш, Володимир Мисик, Євген Мураєв.

У КВУ нагадали, що загалом в січні було проведено шість пленарних засідань ВР, на яких відбулося 309 голосувань. Серед іншого було ухвалено так званий закон про реінтеграцію Донбасу та закон про приватизацію держмайна.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X