Теракт із 11 постраждалими в Харкові: В суді виникли проблеми з адвокатом

Харківські правоохоронці сподіваються на вирок Марині Ковтун, підозрюваній у скоєнні теракту у пабі «Стіна», до кінця поточного року

Про це повідомили  у прес-службі прокуратури Харківської області.

Обвинувальний акт слухається Київським райсудом Харкова. На даний час у судовому засіданні здійснюється дослідження письмових доказів матеріалів кримінального провадження (4 із 10 томів досліджені), допитані потерпілі та майже всі свідки сторони обвинувачення.

У прокуратурі зауважили, що 10 січня 2018 року судове засідання було зірвано у зв’язку із неявкою захисника підозрюваної Олександра Шадріна. Прокуратура області 11 січня до дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії в Харківській області надіслала лист щодо вжиття заходів дисциплінарного впливу адвоката.

Наступне судове засідання призначено на 11:30 14 березня.

«Зібрана доказова база протиправної діяльності Ковтун, на думку сторони обвинувачення, дозволить у 2018 році колегії суддів Київського районного суду Харкова винести законний обвинувальний вирок», — підсумували у прокуратурі.

Як повідомлялось  харківську «партизанку» Марину Ковтун підозрюють в організації вибуху в рок-пабі «Стіна» 9 листопада 2014 року, внаслідок якого постраждало 11 людей.

За матеріалами слідства, Ковтун підозрюють за ч. 1 ст. 110, ч. 2 ст. 28, ст. 113, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 258, ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 32, ч. 1 ст. 263 КК України.

Зокрема, зазначають слідчі, вона проходила курси з військової підготовки на території РФ в 2014 році; створила та сприяла діяльності терористичної групи (виїзд до Москва з групою осіб, яку вона підібрала для вчинення терористичних актів на території Харкова та області); брала активну участь у діяльності терористичної організації «Харківські партизани»; перевезла та незаконно зберігала в гаражі вибухові речовини та вогнепальну зброю; вчинила вибух (завод Малишева паро- та трубопроводи опалення); надала знаряддя для вчинення вибуху в пабі «Стіна»; сприяла вчиненню терористичного акту неподалік водо- та газопроводу ТОВ «Британія».

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X