Тиснява в метро та вкрадений парк: Про що харків’яни нагадують Кернесу

Мешканці Харкова не полишають спроб достукатися до чиновників за допомогою сервісу електронної демократії

У червні містяни зареєстрували 60 звернень на сайті Харківської міськради. Крім традиційних прохань відремонтувати дороги та дахи, харків’яни нагадали чиновникам про зелені зони, міську топоніміку та загиблих героїв.

Найактуальнішою проблемою місяця став занедбаний парк. На сайті міськради зареєстрували петицію із проханням реконструювати «Зелений Гай». Такі звернення на сайті мерії реєструють чи не щомісяця. Але жодне з них не набрало необхідного ліміту підписів.

Авторка цієї петиції Наталія Крахмаль зазначає, що більша частина парку заросла чагарниками, й просить навести в ньому лад. «У нас просто немає такого сектору дозвілля, як районний парк. Немає атракціонів, немає розваг для дітей, немає розваг для молодих людей (та й для людей похилого віку), немає, куди піти ввечері з родиною для культурного відпочинку», — йдеться у зверненні.

Нині прохання Крахмаль підтримали 836 містян. Збір підписів триває.

Не полишають містяни й спроб навести лад у харківській підземці. Незважаючи на чергове підвищення цін на проїзд, комфорту тут годі й чекати. Цього разу на сайті мерії зареєстрували петицію із проханням зменшити інтервали руху потягів. Їх комунальники збільшили в травні.

«Електрички вже на кінцевих станціях набиваються людьми, а на наступних станціях люди вже впихаються, хто як може. У поїздах стає душно і не раз уже спостерігав, коли людей виносили з вагона. Підняли вартість проїзду, а якість перевезень і комфорту як не було, так і немає», — зазначив автор петиції Максим Гур’єв.

Нині звернення чоловіка підтримали 576 містян. Збір підписів триває.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X