ТОП-5 антикорупційних розслідувань, через які могли скоїти напад на активіста в Харкові

Член «Харківського антикорупційного центру» проводив насамперед розслідування, що стосувалися міської влади Харкова

Про це  сказав член правління «Харківського антикорупційного центру» Євген Лісічкін.

За його словами, останнім часом він був автором п’ятьох резонансних антикорупційних розслідувань, що стосувалися міської влади Харкова.

Зокрема, за словами Лісічкіна, серед найбільш помітних можна назвати публікація про закупівлю для оздоблення дерев чавунних решіток вартістю 28,7 тис. грн – більше, ніж вартість ноутбук Apple MacBook «Air A1466 13».

Публікація про так звані «сміттєві нагороди» іноземних фейкових інституцій, що їх купували керівники деяких комунальних підприємств Харкова.

Публікація про сфальсифіковані громадські слухання КП «Харківводоканал», під час яких нібито було ухвалене рішення про підняття тарифів на водопостачання та водовідведення в Харкові.

Кілька текстів про так звану «кооперативну схему», коли Харківська міськрада безкоштовно виділяла землі в Харкові обслуговуючим кооперативам, які маскувалися під житлово-будівельні.

Останнім, вчора, 17 вересня, на одному з телеканалів вийшло розслідування про незаконне вилучення землі під парковки в Харкові та незаконне, без використання паркоматів збирання з водіїв грошей.

18 вересня, в Харкові невідомі побили члена громадської організації «Харківський антикорупційний центр», журналіста-розслідувача Євгена Лісічкіна. Нападники пригрозили Лісічкіну вбивством, якщо він «ще хоч раз кудись залізе». Кримінальне провадження зареєстроване за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене групою осіб). Винним загрожує покарання у вигляді обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років. Тривають слідчі дії.

Наприкінці серпня невідомі побили депутата облради від партії «Самопоміч», голову правління «Харківського антикорупційного центру» Дмитра Булаха. Пізніше начальник Індустріального відділу поліції Харкова Сергій Денисенко заявив, що буде відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст. 296 КК України (хуліганство). Винним загрожує від 7 до 13 років позбавлення волі.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X