Убивство 15-річної дівчини на Харківщині: До слідства залучили всіх силовиків

У Харківській області вже зібрано низку речових доказів та важливих свідчень, які наразі проходять ретельну перевірку.

Як повідомили Depo.Харків у відділі комунікації ГУНП України в Харківській області, 9 листопада в Харкові перший заступник Голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін заслухав результати роботи підрозділів поліції, що працюють над встановленням особи зловмисника, який жорстоко вбив 15-річну мешканку селища Бабаї.

За відомостями поліції, загалом під час досудового розслідування поліцейські планують опитати більше 16 тисяч осіб.

Начальник ГУНП в Харківській області Олег Бех повідомив, що харківська поліція вже володіє певною інформацією щодо розвитку трагічних подій, які мали місце 2 листопада.

Він також додав, що до роботи над розкриттям злочину залучені найдосвідченіші оперативні працівники, слідчі, увесь особовий склад Харківського відділу поліції, експерти, а також інші регіональні силові структури.

Аброськин підкреслив, що кожний керівник підрозділу, задіяний в оперативно-слідчих діях, несе персональну відповідальність за організацію, хід та результати проведених заходів.

«Цей зухвалий злочин ми повинні розкрити, і як найшвидше. Ми завдячуємо громадськості, іншим правоохоронним структурам за допомогу у пошуках злочинця», – зауважив перший заступник голови Нацполіції.

Він також додав, що кожен з керівників за своїм напрямком має організувати роботу на належному рівні. Від професійної та злагодженої дії усіх служб поліції залежить кінцевий результат, який має бути обов’язково позитивним. Саме цього чекають від поліції жителі регіону.

Як повідомляв Depo.Харків, тіло 15-річної дівчини виявили у лісосмузі в селищі Покотилівка. У загиблої зникла сумка із особистими речами. Експерти встановили, що дитину зґвалтували та задушили.

До скоєння вбивства може бути причетний невідомий, якого бачили 2 листопада в період часу з 7:00 до 8:30 поблизу місця скоєння злочину.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X