Улюблений зоопарк Кернеса купує продукти у підприємців, підозрюваних у змові, — ХАЦ

У Харкові зоопарк укладає мільйонні договори на поставку продуктів з підприємцями, яких Антимонопольний комітет України (АМКУ) підозрює у змові.

Як передає   із посиланням на громадську організацію «Харківський антикорупційний центр», АМКУ підозрює підприємців Владлену Марченко та Людмилу Годунову у змові та антиконкурентних узгоджених діях на декількох торгах комунальної організації «Харківський зоологічний парк» протягом 2017-2018 років.

За відомостями видання, обидва ФОП займаються поставкою продуктів. Крім зоопарку, ці підприємці розіграли між собою торги в Державній дослідній станції птахівництва Національної академії аграрних наук України, у Національній академії Нацгвардії України та в Зеленогайському НВК.

Марченко та Годунова між собою розіграли 10 тендерів, з яких 6 — це закупівлі зоопарку.

Всього зоопарк уклав з ФОП Марченко Владлена Анатоліївна 12 договорів на поставку різних продуктів загальною вартістю 7,72 млн грн. Лише протягом січня 2019 року було укладено 5 договорів вартістю 5,19 млн грн.

З ФОП Годунова Людмила Олександрівна зоопарк уклав 15 договорів загальною вартістю 5,76 млн грн. В січні 2019 року було укладено 2 договори на 1,39 млн грн.

Нагадаємо, що зараз у зоопарку триває масштабна реконструкція, яка обійдеться бюджету Харкова за різними оцінками від 1,8 до 2 млрд грн.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X