Умисно не виконують: У Харкові відкрили справу через саботаж мерією Кернеса рішення суду про тарифи

Харківські правоохоронці розслідуватимуть умисне невиконання службовими особами мерії судового рішення про призупинення тарифів на електротранспорт.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

Провадження за ч. 2 ст. 382 КК України (невиконання судового рішення особою, яка займає відповідальне або особливо відповідальне становище) було зареєстроване сьогодні, 20 лютого.

За відомостями правоохоронних органів, службові особи Харківської міської ради умисно не виконують рішення Харківського окружного адміністративного суду від 19 лютого про призупинення рішення виконкому Харківської міської ради про підняття тарифів на проїзд у метрополітені, трамваях і тролейбусах.

Справу розслідуватиме Головне управління Національної поліції в Харківській області.

Як повідомляв Depo.Харків, 19 лютого Харківський окружний адміністративний суд за позовом активістів призупинив рішення виконкому Харківської міської ради про підняття тарифів на проїзд у метрополітені, трамваях і тролейбусах. Згідно рішення суду, що вступає в дію одразу після проголошення, вартість проїзду у метрополітені з 20 лютого мала повернутися до 5 грн, у трамваях і тролейбусах – до 4 грн.

Незважаючи на два судових рішення, комунальний транспорт не знизив тарифів.

20 лютого в мерії провели засідання виконкому. Про це засідання журналісти дізналися лише після того, як засідання фактично завершилося.

Довідка … Проїзд у харківському метрополітені з 7 лютого подорожчав до 8 грн, у міському електротранспорті – до 6 грн на початку лютого.

6 лютого харків’яни у зв’язку із подорожчанням вартості проїзду у метро масово поповняли електронні картки.

У Харкові подали до суду позови про скасування рішень виконавчого комітету міськради про підняття тарифів на проїзд.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X