У Балаклії за ремонт доріжок заплатять вдвічі більше, ніж у Харкові

Управління житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури Балаклійської міськради уклало угоду з ТОВ «Єдність» щодо ремонту пішохідних доріжок вартістю 1,49 млн грн

За даними «ХАЦ», мова йде про капітальний ремонт пішохідних доріжок парку по вулиці Центральній у Балаклії. Планується відремонтувати 1 571 кв. м доріжок.

Активісти зазначили, що угода була підписана без проведення відкритих торгів на максимально можливу суму за допороговою процедурою. Вартість ремонту 1 кв. м. покриття становить 954 грн.

«Для порівняння, у Чугуєві ремонтують по 815 грн/кв. м. У Харкові департамент будівництва та шляхового господарства міськради замовляє капітальний ремонт тротуарів по 570 грн/кв. м. Тобто вдвічі дешевше, ніж у Балаклії», — додали в центрі.

ТОВ «Єдність» заснували Віталій Конорєв, Ігор Гапонов, Олександр Чистяков та Олег Школьний.

Як повідомлялось, під час виконання робіт з капітального ремонту та реконструкції саду ім. Т. Г. Шевченка виявлені факти розтрати коштів місцевого бюджету, скоєні службовими особами департаменту комунального господарства міської ради спільно з посадовими особами суб’єктів господарювання шляхом завищення вартості товарів та виконаних робіт.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X