У Балаклії на арсеналі не було сухої трави: У поліції розповіли про основну версію вибухів

Харківські слідчі зможуть дістатися до території арсеналу, де відбувалися вибухи, за кілька днів.

 Про це під час прес-конференції сказав начальник ГУНП України в Харківській області Олег Бех.

«Знаходячись на місці події, сказати, що там була суха трава, я не можу. Тому що вона була зелена. Можливо, знаходження пороху і потягнуло такі подальші події. До відкритого майданчику вогнище не дійшло, тому й не було таких наслідків вражаючих, які були минулого року», — сказав Бех.

Він наголосив, що на сьогодні головною залишається версія службової недбалості.

«Поки основною версією так і залишається, що це недбалість військовослужбовців, які несли службу на території цієї військової частини. У справі проводяться слідчі дії. Фактично процесуальне керівництво здійснює військова прокуратура, всі дані, які є, вони вже були наведені військовим прокурором України. На даний час справа ще вивчається прокурорами військової прокуратури України. Нам надаються відповідні доручення. У зв’язку з тим, що оголошено про ліквідацію пожежі, потрібно ще кілька днів відповідно до інструкції для того, щоб розпочати вже огляд самої території. Поки територія тільки льотними апаратами досліджувалася. На даний час версія такою ж і залишається, що займання виникло не з вогнища, яке занесене ззовні», — зазначив Бех.

Як повідомлялось  у Балаклії Харківської області, де у березні 2017 року сталася пожежа на військовому арсеналі, знову було чути вибухи.

За даними Міноборони, 3 травня о 13:35 внаслідок загорання сухої трави на колишній технічній території 65-го арсеналу, де тривали роботи з очищення і розмінування залишків снарядів, які не розірвалися внаслідок минуролічної надзвичайної події, розпочалась пожежа.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X