У Запоріжжі суд взяв під варту екс-голову правління «Харківміськгазу»

Суд взяв екс-чиновника Валерія Безлепкіна під варту із правом внесення застави

За відомостями видання, вчора, 16 жовтня, Орджонікідзевський райсуд Запоріжжя взяв під варту терміном на 60 діб з правом внесення застави екс-директора «Харківміськгазу» Валерія Безлепкіна, якого підозрюють у зловживанні владою і службовим становищем. Суд встановив розмір застави в 3,5 млн грн.

За даними слідства, Безлепкін під час роботи в Запорізькій міськраді на посаді директора Департаменту житлово-комунального господарства віддавав незаконні розпорядження начальнику КП «Основа». За попередніми підрахунками, дії Безлепкіна завдали збитків державі в розмірі понад 3 млн грн. Розслідування цієї справи ведеться за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинили тяжкі наслідки).

Під час засідання прокуратура наполягала, щоб підозрюваного відправили в СІЗО. Свою позицію слідчі аргументували тим, що екс-чиновник може втекти за кордон або вплинути на своїх колишніх підлеглих. Сторона захисту заявила, що підозри безпідставні. Також Безлепкін пред’явив довідки про важкий стан здоров’я близьких родичів.

Суд підтримав клопотання прокуратури.

Раніше Валерій Безлепкин обіймав посади голови правління ПАТ «Харківміськгаз». На цю посаду він був призначений у вересні 2016 року.

Призначення супроводжувалося скандалом. Екс-співробітник «Харківміськгазу» Дмитро Гринь звинуватив новопризначеного керівника в підробці документів. Гринь направив лист до правоохоронних органів про порушення кримінальної справи щодо підробки диплома, виданого Безлепкіну у 1998 році Харківським державним політехнічним інститутом.

За інформацією ЗМІ, Безлепкін пов’язаний з україно-російським енергетичним магнатом Костянтином Григоришиним.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X