У квітні пільгова ціна на газ для заощадливих споживачів не діятиме

З 1-го квітня і до 30-го квітня для всіх споживачів буде діяти одна ціна на газ – 7 грн.18 коп., – повідомляють в Харківгазі. Тариф 3 грн.60 коп. на газ для опалення для тих, хто споживає до 1200 кубометрів – у квітні не є чинним. Також, за даними газовиків, березневою постановою Кабміну встановлено нові норми споживання для тих, хто не має газових приладів обліку.

Нові норми споживання газу чинні з 24-го березня. Для споживачів, які використовують плиту і в будинку є гаряче водопостачаня, норма споживання на одну людину на місяць -4,4 метра кубічних, – розповіли в Харківгазі.

Юрій Маслюк, заст. голови правління ПАТ “Харківгаз”

Для потребителей, которые используют газ для приготовления пищи и подогрева воды, а именно установлена газовая плита и газовая колонка, норма потребления для таких потребителей составляет 14 метров кубических в месяц.

Тетяна Харченко, начальник відділу розрахунків ТОВ “ХАРКІВГАЗ ЗБУТ”

Цена на газ для населения с 1 апреля , согласно постановлению Кабмина, № 758, в которое были внесены изменения, 30 марта составляет 7 гривен 18 копеек за 1 метр природного газа.

У Харківміськгазі розповіли: чимало споживачів, у помешканнях яких встановлені проточні водонагрівачі, відмовляються встановлювати лічильники. Зафіксовано дві сотні відмов по Харкову. Вихід один- певні в Харківміськгазі- переводити таких людей на граничні норми споживання.

Антон Яворовський. 1-й заст. голови правління ПАТ “Харківміськгаз”

А граничные нормы составляют для плиты газовой- 9 кубометров. При отсутствии горячего водоснабжения. – 18 кубометров. И при проточном водонагревателе- 23, 6 кубометра. Ну и если цена 7-18, каждый может посчитать, во сколько ему обойдется отказ от установки прибора учета.

У Харківгазі розповіли, що 30-го квітня Кабмін окремим рішенням, вірогідно, встановить нову ціну на газ. А в Харківміськгазі кажуть: цьогоріч у Харкові встановлять 2700 будинкових лічильників. В області – 1111.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X