У Кернеса витратять 24 млн грн на ремонт парку за завищеними цінами, — активісти

Департамент комунального господарства Харківської міськради уклав угоду з ТОВ «БК «Макробуд» щодо проведення ремонту зеленої зони у центрі міста загальної вартістю 24,43 млн грн

Повідомили у «Харківському антикорупційному центрі«.

За даними «ХАЦ», звіт про укладання договору та проведення аукціону розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Мова йде про роботи з капітального ремонту зеленої зони по проспекту Незалежності (від Клочківського узвозу до вулиці Літературної).

«Паркова опора на два кронштейна буде купуватися по 47,7 тис. грн/шт. Для порівняння, в травні цей самий департамент укладав угоду на ремонт скверу на вулиці Плеханівській та вказував ціну паркової опори на два кронштейна по 25,5 тис. грн/шт, — зазначили активісти. — Більше того, для скверу на Плеханівській світильники паркові 70 Вт запланували купувати по 3 672 грн./шт, а для зеленої зони по пр. Незалежності – по 14 053 грн/шт, тобто майже в п’ять разів дорожче».

Конкурентами на торгах було ТОВ «Азбі» з Києва (засновники Сергій та Світлана Завгородні) і ТОВ «Буденергоінвест Ко» Ірини Пліс з Нової Водолаги.

Власником та керівником ТОВ «Будівельна компанія «Макробуд» є мешканець Станиці Луганської Антон Короткіх.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X