У Кернеса віддадуть понад півмільйона за монтаж та охорону головної ялинки міста

Харківське КП «Міський інформаційний центр» уклало два договори на загальну суму 680,6 тис. грн на монтаж новорічної ялинки на майдані Свободи та її цілодобову охорону

За даними центру, зокрема, комунальне підприємство уклало договорів із ФОП Мурджанян Самвел Суренович на 470 тис. грн щодо надання послуг з монтажу обладнання для декоративного оформлення майдану Свободи до новорічних та різдвяних свят. Крім монтажу новорічної ялинки, ФОП Мурджанян С. С. також має провести монтаж світової фігури «Зірка», десяти декоративних форм «Світлова ялинка» та встановити металеву огорожу.

«Самвел Мурджанян ще у 2013 році фігурував у ЗМІ як технічний керівник проекту новорічної ялинки на майдані Свободи. З листопада 2016 року КП «Міський інформаційний центр» уклало з ФОП Мурджанян С.С. без проведення торгів 22 договори на різні види послуг загальною вартістю 6,22 млн грн», — зазначили активісти.

Із ПП «Охоронне агентство «Р-4» комунальники уклали договір на 210,6 тис. грн щодо охорони елементів новорічного декоративного обладнання на майдані Свободи. Вартість послуг з охорони за добу складе 2,6 тис. грн.

Як повідомляв кореспондент, нова ялинка коштувала Харкову дорожче, ніж минулорічна головна ялинка Нью-Йорку. Розрахунковий термін експлуатації ялинки – п’ять років.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X