У Кернеса віддадуть 5 млн грн фірмі, яка належала родині Луценка

КСП «Інженерні мережі» Харківської міськради замовило ТОВ «Українські новітні телекомунікації» інформаційно-телекомунікаційну автоматизовану систему «Безпечне місто Харків майдан Конституції» за 5,14 млн грн

До кінця року підприємство має поставити систему відеоспостереження роздільною здатністю не менше 120 пікселів на метр із можливістю розпізнавання людей і машин за допомогою камер, які будуть встановлені на дахах будинків на майдані Конституції, Бурсацькому узвозі, вулиці Університетській, передає  з посиланням на «Наші Гроші».

Також планується прокласти нові волоконно-оптичні мережі до комутатора і поєднати цю систему з системою безпеки на площі Свободи, яку теж робили «Українські новітні телекомунікації».

Виробником камер і кожухів є канадська компанія «Avigilon». Ціни окремих найменувань не опубліковані, тому їх неможливо порівняти з ринковими на предмет можливого завищення. Гарантійний строк — три роки.

Ціна угоди на відсоток нижча від очікуваної вартості закупівлі в 5,20 млн грн.

Засновником «Українських новітніх телекомунікацій» нині є ТОВ «Конкорд Консалтинг» Ігоря Мазепи, власника інвестиційної компанії «Concorde Capital». Раніше власниками «УНТ» були Ірина Луценко і Степан Нарембік – дружина та тесть генпрокурора Юрія Луценка.

Як повідомляв  раніше КСП «Інженерні мережі» Харківської міської ради за результатами тендеру замовило ТОВ «Українські новітні телекомунікації» інформаційно-телекомунікаційну автоматизовану систему «Безпечне місто Харків майдан Свободи». Вартість тієї системи — 4,91 млн грн.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X