У Кернеса відповіли статистикою на петицію про ліквідацію маршруток

Основою пасажирського транспортного комплексу Харкова є метрополітен.

Про це йдеться у відповіді секретаря міської ради Олександра Новака на петицію з вимогою ліквідувати маршрутки у Харкова, передає Depo.Харків.

У своїй відповіді Новак зазначив, що основним транспортом у Харкові є метрополітен. Наземний міський електричний транспорт (маршрути трамваїв, тролейбусів), а також пасажирський автомобільний транспорт (міські автобусні маршрути) здійснюють підвезення пасажирів до станцій метрополітену та інших вузлів – автобусних і залізничних станції, аеропорту, торгово-розважальних центрів і т. д.

«Робота міських автобусних маршрутів організована відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт». Розподіл автобусних маршрутів здійснюється виключно на конкурсних засадах. Забезпечення пасажирських перевезень на автобусних маршрутах здійснюється підприємствами некомунальної організаційно-правової форми господарювання. Придбання та експлуатація рухомого складу зазначеними підприємствами здійснюється за рахунок коштів від ведення господарської діяльності, а також за рахунок кредитних коштів», — сказано у відповіді.

Новак додав, що комунальні підприємства електричного транспорту — трамвай, тролейбус, метрополітен — забезпечують близько 88% всіх міських пасажирських перевезень. Підприємствами автомобільного транспорту на міських автобусних маршрутах забезпечується близько 12% пасажирських перевезень.

«З огляду на вищевикладене, пріоритетним напрямком в розвитку громадського транспорту міста Харкова є метрополітен, а також наземний електричний транспорт (тролейбус, трамвай)», — додав Новак.

Він нагадав, що у Харкові заплановане будівництво тролейбусної лінії від станції метрополітену «Героїв Праці» до кінцевого зупинкового пункту «вул. Наталії Ужвій». Також заплановане будівництво нових станцій метро.

Щодо впровадження системи електронної оплати на міських автобусних маршрутах, Новак заявив, що вона здійснюватиметься лише «після повного і остаточного налагодження даної системи на міському електричному транспорті».

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X