У Кернеса готуються витратити 6 млн грн на парк з пам’ятником Гурченко

Департамент комунального господарства Харківської міськради уклав угоду з ТОВ «Фірма «Мега-Буд» щодо ремонту скверу вартістю 6,32 млн грн

За даними «ХАЦ», звіт про укладання договору та проведення аукціону розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Мова йде про роботи з капітального ремонту зеленої зони скверу по вулиці Трінклера, 6.

В 2017 році ТОВ «Фірма «Мега-Буд» вже вигравала тендер на ці роботи. Тоді сума за результатами аукціону була 6,54 млн грн, з яких, за даними «Прозорро», заплатили 3,2 млн грн.

«Бачимо, що сума капремонту скверу вже зросла на 50%. Не в останню чергу за рахунок гранітного облицювання постаменту, на який встановлять пам’ятник Людмилі Гурченко. Вартість 1 кв. м граніту складе 68 738 грн. За облицювання невеликого постаменту заплатять майже 1,9 млн грн», — сказано в повідомленні.

В оновленому сквері планують встановлювати лавочки по 28,9 тис. грн.

«Асфальтобетонні суміші марки Г1 замовляють по 2 611 грн/т. Для порівняння, нещодавно Департамент будівництво та шляхового господарства тієї ж міськради замовив ремонт вулиці Харківських дивізій, де вартість такої суміші вказана по 1 828 грн/кв. Ще більша різниця на закупівлі бортових каменів 1 ГП. Для ремонту вулиці Харківських дивізій планують купувати по 526 грн/кв. м, а для ремонту скверу по вулиці Трінклера вже по 2 337 грн/кв. м. За бортові камені марки 3 ГП взагалі планують платити по 4 150 грн/кв. м. На 30% завищена й вартість придбання щебню», — розповіли в центрі.

ТОВ «Фірма «Мега-Буд» записана на мешканця Луганської області Антона Короткіх.

Як повідомлялось  під час виконання робіт з капітального ремонту та реконструкції саду ім. Т. Г. Шевченка виявлені факти розтрати коштів місцевого бюджету, скоєні службовими особами департаменту комунального господарства міської ради спільно з посадовими особами суб’єктів господарювання шляхом завищення вартості товарів та виконаних робіт.

 

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X