У Кернеса докинуть ще 29 млн грн на реконструкцію саду ім. Шевченка

СКП «Харківзеленбуд» уклав ще одну угоду з ТОВ «Київська будівельна компанія-плюс» на реконструкцію саду ім. Шевченка на суму 28,9 млн грн

Як повідомили у «Харківському антикорупційному центрі», звіт про укладення договору опублікований в системі електронних закупівель «ProZorro».

За даними комунального підприємства, під час реконструкції виникли додаткові роботи, які не були передбачені укладеним раніше договором.

«Додатково, у початковому проекті не змогли передбачити 47 урн. Вартість кожної урни складе 1430 грн, хоча Харківський завод ім. Фрунзе продає їх по 800 грн/шт. Як мінімум, вдвічі завищили вартість придбання металоконструкцій для велопарковки. По 5011 грн/кв. м. купуватимуть плити з граніту 120 мм. Ринкова ціна – вдвічі дешевша», — зазначили в «ХАЦ».

Засновниками ТОВ «КБК-плюс» є Євгеній Волк, Ірина Іващенко, Наталія Робак. Директором з жовтня став мешканець Сумської області Максим Страшенко. Він також був відомий, як директор ТОВ «Прайм-Девелопмент».

Засновником ТОВ «Прайм-Девелопмент» є британська компанія «Адвіум Інвестментс ЛТД», яка була заснована у серпні 2013 року. Її номінальний власник Пракаш Джанчандані (Prakash Gianchandani) і директор Джанкарло Еспехо (Giancarlo Espejo) з Белізу фігурують у ще понад 100 інших фірмах. До цього засновником фірми був Анатолій Войцехівський, співвласник «Укогруп», що відома своїми довгобудами і недобуваними будинками.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X