У Кернеса найбільший майдан України віддали під Масляний ярмарок безкоштовно

У Харкові ярмарок з нагоди Масляної на майдані Свободи проведе фізична особа-підприємець Володимир Сорокін, який організовував новорічне містечко.

Про це повідомляє громадська організації «Харківський антикорупційний центр«.

Підприємець Володимир Сорокін зареєстрував ФОП 30 жовтня 2018 року, а договір на проведення новорічного ярмарку підписали вже 28 листопада, незважаючи на відсутність будь-якого досвіду організації ярмарків у ФОП. Зараз Сорокіну віддали право організовувати ярмарок на масляну.

Сорокін зобов’язаний забезпечувати належний санітарний та протипожежний стан території ярмарку, вивезення твердих побутових відходів, охорону майна та встановлення біотуалетів.

Підприємець вказав контактний телефон під час участі у конкурсі 80503026358. Цей же номер телефону вказували всі інші ФОПи, що проводили ярмарки в місті Харкові. Наприклад, такий же телефон вказав ФОП Білан Олексій Іванович, якого 13 серпня 2018 року було визначено розпорядником ярмарку «Фестиваль Go-Go Food» до Дня міста з 23 по 26 серпня 2018 року у сквері «Стрілка».

Олексій Білан та Володимир Сорокін зареєстрували ФОПи в сусідніх будинках по вулиці Волонтерській.

Телефон 80503026358 належав також ФОП Камянська Анастасія Олександрівна, яка була розпорядником проведення «Літопарку» біля Французького бульвару та фестивалів вуличної їжі Go-Go Food на майдані Свободи. Також планувалося, що Анастасія Камянська буде розпорядником під час проведення «Літопарку» в Молодіжному парку, але захід перенесли в Парк Горького.

Анастасія Камянська є особою з оточення Вячеслава Дробота, брата директора Департаменту реєстрації Харківської міськради Олега Дробота. Люди з оточення Вячеслава Дробота та Владислава Ткаченко мають частки в багатьох ринках міста Харкова.

Офіційно за проведення ярмарок на головній площі міста бюджет не отримує жодної копійки. За інформацією ХАЦ, за оренду на три дні павільйону на Масляний ярмарок підприємці сплачують 20 тис. грн.

Довідка Depo.Харків. Масляний ярмарок має відбутися з 4 по 10 березня 2019 року. Планується, що режим роботи ярмарку на Масляну буде з 9:00 до 22:00. Загальна кількість учасників ярмарку та торговельних місць буде не менше 20 павільйонів та наметів.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X