У Кернеса «розпиляли» 10 млн грн на будівництві шкільного стадіону, — активісти

КП «Харківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» уклав угоду з ТОВ «Фоворті Білд» щодо реконструкції шкільного стадіону вартістю 10,19 млн грн

Повідомили у «Харківському антикорупційному центрі«.

У «ХАЦ» зазначили, що заплановано реконструкція спортивного майданчика на території Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №127. Зокрема, має бути створене синтетичне поле для гри в міні-футбол, поле для гри у баскетбол, волейбол та стрітбол.

Також планується встановити обладнання для комбінованого спортивного та дитячого майданчика й зробити воєнізовану смугу перешкод.

У системі «Прозорро» відсутня інформація щодо вартості обладнання та будівельних матеріалів.

Єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Машстройсервис», власниками якого є Галина та Ігор Воробйови. Останній є зятем екс-віце-мера Харкова Олександра Попова, який курирував питання спорту. Підписантом вказана Валентина Федосєєва.

ТОВ «Фоворті Білд» записане на Володимира Козуліна, який раніше був засновником ТОВ «Машстройсервіс».

Субпідрядниками «Фоворті Білд» вказало кременчуцьке ПП «Поло-Інвестбуд» Юрія Салабаєва, ПП «Донремсервіс» та ТОВ «Уника-Буд». Перша фірма є постійним субпідрядником ТОВ «Машстройсервис». ПП «Донремсервіс» розташоване за тією ж адресою.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X