У Луценка розповіли деталі оборудки із вивезенням зерна з Харківщини

Під час перевірки слідчі не встановили жодних документально підтверджених фактів загрози втрати зерна

Повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури України.

За даними ГПУ, сьогодні, 4 жовтня, слідчі повідомили голові Державного агентства резерву України Вадиму Мосійчуку про підозру у службовій недбалості, яка призвела до збитків на понад 6 млн грн.

Установлено, що упродовж 2017 року посадовець всупереч вимогам законодавства та раціонального використання державних коштів прийняв ряд необґрунтованих управлінських рішень, відповідно до яких понад 14 тис. тонн зерна, які зберігалися на ДП «Хлібна база № 85» у Харківській області, були переміщені на ДП «Златодар», що на Черкащині.

Своє рішення чиновник мотивував начебто наявною загрозою, пов’язаною з близьким розташуванням зерносховища із зоною проведення АТО. Разом з тим під час досудового слідства не встановлено жодних документально підтверджених фактів такої загрози.

Наслідком цих рішень стали безпідставні витрати державних коштів для завантаження, розвантаження та транспортування зерна на суму понад 6 млн грн.

Посадовцю інкриміновано скоєння злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Як повідомляв Depo.Харків, Кабінет міністрів України оголосив догану голові Державного агентства резерву Вадиму Мосійчуку.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X