У Харкові автор «Декларації про суверенітет «ХНР» має отримати вирок у 2018 році, — прокуратура

Харківські правоохоронці завершили спеціальне досудове розслідування у справі лідера руху «Русский восток» Антона Гур’янова

Про це повідомили   у прес-службі прокуратури Харківської області.

За відомостями прокуратури, Гур’янова обвинувачують за ч.2 ст.110 та ч. 1 ст. 109 КК України.

Зокрема, згідно матеріалів слідства, чоловік публічно закликав до створення «Харківської народної республіки» та у присутності невизначеного кола осіб оголосив про створення в адміністративних межах Харківської області окремої суверенної незалежної держави «Харківська народна республіка», а також організував затвердження «Декларації про суверенітет Харківської народної республіки».

На цей час за результатами спеціального досудового розслідування обвинувальний акт направлено до Київського районного суду Харкова. Продовжується вивчення наданих суду матеріалів кримінального провадження.

Під час судового розгляду прослуховуються CD диски із аудіо-, відео- записами, отримані за результатами проведених негласних слідчих розшукових дій, а також CD диски з допитами свідків.

«Зібрана доказова база, на думку сторони обвинувачення, стосовно протиправної діяльності Гур’янова дозволить у 2018 році Московському районному суду Харкова винести законний обвинувальний вирок», — наголосили у прокуратурі.

Довідка. 7 квітня 2014 року після захоплення проросійськими мітингувлаьниками будівлі Харківської ОДА лідер руху «Русский восток» Антон Гур’янов зачитав «Декларацію про суверенітет Харківської народної республіки». Наприкінці квітня 2014 року він спочатку виїхав до Донецька, а пізніше на Росію. Влітку 2014 року Гур’янова оголосили в розшук.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X