У Харкові активістам завадили зустріти Порошенка плакатом про Гандзюк

Невідомі чоловіки розірвали плакат із прізвищами голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва та його заступника Євгена Рищука, який тримали харківські активісти.

На опублікованому у соцмережі відео видно, що спочатку активісти «Харківського антикорупційного центру» вишукувалися вздовж вулиці Римарської, якою до Харківської обласної філармонії під’їжджав кортеж президента Петра Порошенка.

Активісти тримали у руках, зокрема, плакат із закресленими прізвищами Гордєєва та Рищука. Останніх батько вбитої Катерини Гандзюк звинуватив у співпраці із підозрюваним у злочині.

До активістів підійшли кілька співробітників поліції та відтіснили їх подалі від проїжджої частини.

На другому відео записано, що, коли кортеж Порошенка під’їхав до будівлі і активісти знову спробували розгорнути плакат, до них підійшов невідомий у одязі кольору хакі та розірвав плакат.

Довідка Depo.ХарківНапад на Гандзюк стався 31 липня 2018 року біля її будинку, молодик плеснув Гандзюк кислотою в обличчя. Наприкінці вересня Гандзюк записала відеозвернення з лікарняного ліжка.4 листопада активістка померла у київській лікарні №2. Їй було 33 роки. Батько Гандзюк звинуватив очільника Херсонської Владислава Мангера в причетності до нападу на дочку.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X