У Харкові близька до держчиновника фірма будує котеджі біля водосховища, — активісти

У Харкові на березі Журавлівського водосховища розпочинається будівництво котеджного селища

повідомили у «Харківському антикорупційному центрі» із посиланням на Держархбудінспекцію України.

«У жовтні на сайті ДАБІ з’явилися два повідомлення про початок будівельних робіт у 3-му в’їзді Лазьківському. Зокрема, ТОВ «Енергосервіс-ПМК» розпочинає нове будівництво господарської будівлі, внутрішньоквартальних проїздів та електричних мереж, а фізична особа — будівництво житлового будинку та гаража, — сказано у повідомленні. — Все це планується на земельній ділянці, яку кілька років тому отримав ОК «Житлово-будівельний кооператив «Престиж» за «кооперативною схемою».

Кооператив, засновниками якого були Іван Бабій, Олександр Сергієнков, Сергій Краснощокий, отримав 4,4 га землі. Активісти зазначають, що усі троє були помічниками заступника голови Державної аудиторської служби Станіслава Косінова, коли він був нардепом. Кооператив був зареєстрований на вулиці Свободи (колишня Іванова), де розташовувався офіс фірм родини Косінова.

Фірму «Енергосервіс ПМК» заснувала Світлана Косінова. Згодом «Енергосервіс ПМК» перереєстрували на Катерину Спіцину, а директором став Станіслав Фролов.

«Щодо фізичної особи, яка розпочала будівництво на ділянці, то за даними Єдиного державного реєстру прав на нерухоме майно, нею є Валерій Могильник, відомий як заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю «Енергосервіс-ПМК», — додали у «ХАЦ».

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X