У Харкові вимагають більш суворого покарання для шахрая, який «оживив» схему 90-х

Прокуратура вимагає більш суворого покарання для шахрая, який у Харкові ошукав дев’ятьох жінок та ще двох пограбував

Повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області.

За даними відомства, прокуратура оскаржує вирок Московського районного суду Харкова, яким 47-річного чоловіка визнано винним за ч. 2 ст. 190 (шахрайство, вчинене повторно), ч. 2 ст. 186 (грабіж, вчинений повторно) та ч. 2 ст. 187 (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

У травні 2016 року раніше неодноразово судимий харків’янин виготовив муляж пачки грошей, так звану «ляльку». Для цього нарізаний папір він прикрив сувенірною 100-доларовою купюрою.

З несправжніми грошима злочинець підходив на вулиці до жінок та розповідав, що нібито знайшов банкноти неподалік. Своїм жертвам шахрай казав, що вони є свідками пригоди та власника коштів можна не шукати, а просто поділити гроші між собою.

Далі чоловік під надуманим приводом відходив. При цьому пачку з купюрами залишав на зберігання потерпілих, натомість брав заставу – ювелірні прикраси (обручки, сережки, ланцюжки тощо). Таким чином він із золотом втікав, а жінок залишав із папірцями замість грошей.

Загалом шахрай ошукав дев’ятьох осіб на 25 тис. грн. Ще двох жінок, які не погодилися на його умови, злочинець пограбував, знявши з них сережки.

Окрім того, у вересні того ж року засуджений разом з невстановленою особою вчинив розбійний напад на жінку, у якої також відібрав коштовності.

Як повідомляв  кореспондент  зловмиснику присудили п’ять років позбавлення волі з конфіскацією майна. При цьому прокурор наполягав на восьми з половиною роках ув’язнення, однак суд застосував до чоловіка ст. 69 КК України та пом’якшив покарання

Вирок не набрав чинності, оскільки триває на час апеляційне оскарження. В апеляції прокуратура наполягатиме на більш суворому покаранні.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X