У Харкові водоканал переплатив за автомобільний кран майже 1 млн грн

Комунальне підприємство «Харківводоканал» 27 липня уклало договір з ТОВ «Спецтехніка+» щодо поставки автомобільного крану вартістю 3,88 млн грн

Як передає Depo.Харків із посиланням на «Харківський антикорупційний центр», про це повідомляється в системі закупівель «ProZorro».

Очікувана вартість закупівлі, яку виставив КП «Харківводоканал» — 3,9 млн грн. Первинна пропозиція ТОВ «Спецтехніка+» була на 11 тис. грн дорожче, ніж остаточна. Аукціон допоміг зекономити 0,5%.

Водночас, згідно даним «ProZorro», ПАТ «Київобленерго» придбав в січні 2017 року абсолютной такий же автомобільний кран КС-55727-С-12 на шасі МАЗ-6312СЗ за 3,06 млн грн.

Очікувана вартість, яку виставило ПАТ «Київобленерго» – 3,06 млн грн, що на 0,84 млн грн менше, ніж очікувана вартість харківського водоканалу. Саме це зумовило потім і переплату водоканалом за автомібільний кран 824 тис. грн у порівнянні з ПАТ «Київобленерго».

На КП «Харківводоканал» відмовилися пояснити чому була завищена очікувана вартість закупівлі, що в свою чергу і призвело до переплати.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X