У Харкові вшанували пам’ять загиблих захисників України

У Харкові пам’ять загиблих воїнів вшанували молебнем і покладанням квітів

Як повідомили  у прес-службі Харківської ОДА, пам’ятний захід відбувся на площі Захисників України, біля меморіального каменю, на місці якого буде установлено пам’ятник воїнам АТО.

Від імені голови Харківської ОДА слова щирої подяки учасникам АТО та ООС передав її заступник Михайло Черняк. «Ми пам’ятаємо та шануємо тих, хто загинув захищаючи нашу незалежність та територіальну цілісність. Щиро вдячні тим, хто і сьогодні продовжує боронити нашу державу на сході. А також тим, хто, повернувшись із зони бойових дій, продовжує брати активну участь в житті держави, вирішує проблемні питання побратимів та членів родин тих, хто загинув. В цьому ми – ваші партнери. Наша сила в єдності. І сьогоднішнє свято об’єднує всіх: військових, волонтерів, лікарів, усіх, хто працює на перемогу нашої країни на усіх фронтах», — сказав Черняк.

Він запевнив учасників заходу, що на місці пам’ятного каменю невдовзі з’явиться пам’ятник воїнам АТО.

«Вже є узгоджений проект. Ми прийняли вольове рішення про виділення коштів на будівництво пам’ятника, вже йдуть підготовчі роботи. Впевнений, що в наступному році ми зустрінемося тут вже біля повноцінного пам’ятника, і це місце стане традиційним місцем зібрання для тих, хто хоче згадати та вшанувати наших героїв», — сказав Черняк.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X