У Харкові віддали 100 млн грн на «Прозорий офіс» фірмі, наближеній до нардепа

Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради уклало угоду з ТОВ «Індастріал Білдінг Груп» на 98,184 млн грн.

Про це  повідомили у «Харківському антикорупційному центрі» з посиланням на звіт про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Мова йде про будівництво центру надання соціальних послуг «Прозорий офіс» по вулиці Плеханівській, 42.

За даними календарного графіку, 11 млн грн витратять на опалення та кондиціонування – 2 569 кв. м., 5 млн грн — на перекриття, 13,8 млн грн – на системи передач даних, 8 млн грн — на електромонтажні роботи, майже 4 млн грн – на дороги та тротуари, ще 3,6 млн грн – на газове пожежогасіння, 2,6 млн грн – на збирання двох ліфтів, 250 тис. грн – на стелу.

Конкурентами переможця були ТОВ «Ремстройсинтез» та ТОВ «ДС Консалтинг».

Засновниками ТОВ «Індастріал Білдінг Груп» зараз є Владислав Кутовий, Наталія Головко та Тетяна Спіцина. Серед підписантів вказаний Станіслав Кієвець. Директором вказаний Олексій Посохов.

Кієвець та Кутовий є помічниками нардепа Анатолія Денисенко. Раніше «Індастріал Білдінг Груп» була записане на дві фірми, які належали Денисенко особисто.

Як повідомили  у Харкові слідчі ДБР затримали начальника сектору виправного центру за вимагання 6 тис. дол. за сприяння в умовно-достроковому звільненні.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X