У Харкові відсвяткували ювілей першої народженої в незалежній Україні слонихи

Слонисі Тенді, що живе у харківському зоопарку, виповнилося 20 років

Повідомили у прес-службі зоопарку.

У прес-службі нагадали, що Тенді народилася 19 липня 1998 року в Одеському зоопарку – вона була першим слоном, який народився у незалежній Україні.

«У Харківський зоопарк маленька дворічна Тенді приїхала 7 жовтня 2000 року, з легкістю подолавши десятигодинний шлях Одеса-Харків, практично без зупинок в супроводі ескорту ДАІ, — сказано в повідомленні. — Коли Тенді приїхала в зоопарк, вона була настільки маленька, що вільно ходила по транспортному контейнеру. Її зріст був 1,5 м, а вага 770 кг».

Зараз Тенді має зріст 2,2 метра і важить близько трьох тонн.

«Головним став напис «Тенді 20» і квіткове серце, наповнене святковими частуваннями: кавун, диня, банани, буряк, морква, яблука. Коли Тенді вийшла на ранкову прогулянку, перше, що почула, було привітання від співробітників зоопарку, які в один голос прокричали: «З Днем народження, Тенді!». Іменинниця переступила через святковий напис і взялася за частування. Першими в хід пішли банани, далі — буряк, морква і яблука. На десерт Тенді залишила кавун і диню, з’ївши все до останнього шматочка», — розповіли у зоопарку.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X