У Харкові в розшук оголошені 15 учасників «русской весни», які штурмували будівлю ОДА

У Харкові до цього часу не засуджені 50 учасників захоплення будівлі місцевої облдержадміністрації у квітні 2014 року

Як повідомили   у прес-службі прокуратури Харківської області, за наслідками захоплення будівлі Харківської ОДА 6 – 8 квітня 2014 року Київський райсуд Харкова розглядав провадження за ч. 1 ст. 294 ККУ (масові заворушення) стосовно 64 осіб.

За відомостями прокуратури, на сьогодні у п’яти справах стосовно 14 осіб ухвалено п’ять обвинувальних вироків, у тому числі два вироки стосовно п’яти осіб (з яких одна особа засуджена до реальної міри покарання) набрали законної сили. Щодо інших вироків триває розгляд за апеляційними скаргами учасників провадження.

У прокуратурі підкреслили, що стосовно 50 учасників захоплення будівлі ОДА вироки не винесені. Із них 15 осіб перебувають у розшуку (стосовно усіх обвинувачених судом надано дозвіл на затримання з метою приводу для вирішення питання про зміну запобіжного заходу на тримання під вартою); стосовно 35 триває судовий розгляд у суді першої інстанції.

«Наразі майже у всіх провадженнях судом завершено дослідження доказів та вони перебувають на стадії судових дебатів», — підсумували у прес-службі.

Як повідомлялось 6 квітня 2014 року натовп проросійських активістів захопив будівлю Харківської обласної державної адміністрації. Приміщення Харківської ОДА правоохоронці звільнили вже через день. Під час звільнення було затримано 65 осіб, які в той час були всередині, в тому числі і кількох організаторів масових заворушень.

Серед обвинувачених – три організатори масових заворушень, а саме: Сергій Юдаєв, Єгор Логвінов та Спартак Головачев.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X