У Харкові в «Самопомочі» заявляють про виключення з фракції депутата, який увійшов до нової депгрупи

Депутати від фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Харківській обласній раді ухвалили рішення виключити зі складу фракції депутата Назара Ванюшина.

Як передає Depo.Харків, про це сьогодні повідомила голова фракції Тетяна Бідняк на початку сесії Харківської обласної ради, одразу після оголошення складу нового депутатського об’єднання.

«Депутат Ванюшин вступив до об’єднання «Єдність та розвиток Харківщини» всупереч рішенню про недоцільність вступу членів фракції «Об’єднання «Самопоміч», яке було прийнято більшістю депутатів напередодні сесії», — зазначили у партії.

У свою чергу голова Харківської обласної ради Сергій Чернов у відповідь на слова Бідняк зазначив, що, відповідно до регламенту, для виключення депутата з фракції потрібно передати до канцелярії облради письмову заяву про таке рішення, чого зроблено не було.

«Я вашу усну заяву приймаю, але заведіть її, відповідно до регламенту, письмово офіційно через канцелярію обласної ради, і тоді ми можемо реагувати на ці документи відповідно. У нас на той час, коли озвучували це рішення, рішення фракції офіційного не було в обласній раді», — сказав Чернов.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській облраді сьогодні, 6 грудня, була утворена депутатська група «Єдність та розвиток», до якої увійшли 90 із 120 депутатів. Очолила групу голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична, першим заступником став член фракції «Відродження» Володимир Скоробагач. Заступником голови був призначений на той час член фракції «Самопоміч» Назар Ванюшин.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X