У Харкові в сейфі посадовця бронетанкового заводу виявили начебто знищені документи з грифом «Таємно»

Харківський суд через закінчення термінів притягнення до адміністративної відповідальності закрив провадження у справі

Суд розглянув адміністративний протокол за ст. 212-2 КУпАП (порушення законодавства про державну таємницю), складений на помічника директора з адміністративних питань та якості Державного підприємства «Харківський бронетанковий завод».

Згідно матеріалів справи, 4 квітня 2018 року під час перевірки підприємства працівник СБУ виявив факти порушень законодавства у сфері охорони державної таємниці. Зокрема, на заводі був складений акт про знищення секретних документів, акт було завірено всіма необхідними підписами. Однак під час перевірки ці документи з грифом «Таємно» знайшли в сейфі відповідальної особи.

У судове засідання помічник директора не з’явився, хоча був повідомлений судом належним чином, про причину неявки суду не повідомив.

Суд, вивчивши матеріали справи про адміністративне правопорушення встановив наступне. Час вчинення правопорушення 15 березня 2018 року. До суду протокол надійшов 21 червня, тобто після спливу строку притягнення до адміністративної відповідальності.

Таким чином, суд ухвалив провадження у справі закрити у зв’язку із закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X