У Харкові в тендерах на харчування школярів бере участь фірма із мертвим власником

Учасником тендерів дев’яти районних управлінь освіти Харкова щодо послуг харчування в школах були пов’язані між собою КП «Комбінат дитячого харчування» та ТОВ «Надія-92»

Наприкінці січня райуправління освіти провели закупівлю послуг з харчування учнів шкіл, загальна вартість яких склала понад 100 млн грн, передаєтся  з посиланням на «Викривач«.

До аукціону допустили комунальне «Комбінат дитячого харчування» і приватне «Надія-92». Переможцем торгів стало перше підприємство.

Видання зазначає, що на момент проведення аукціону «Надія-92» мала в реєстрі інформацію про власника, яка не відповідала дійсності. За даними розслідування, вказана власником фірми Уляна Олексенко померла восени. Після цього її квартира була подарована керівнику конкурента на тендері – Надії Тимофєєвій. Саме остання раніше була власницею та керівником «Надія-92», поки не перейшла працювати в комунальне підприємство.

З 2008 року «Надія-92» виграла торгів на 123,73 млн грн, усі, крім одного дрібного, замовлення фірма отримала від «Комбінат дитячого харчування», пишуть «Наші Гроші«. Крім того, в останні роки «Надія-92» була єдиним конкурентом «Комбінат дитячого харчування» на торгах.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X