У Харкові головний правник «Харківобленерго» попався на приховуванні бізнесу в Польщі

Харківський екс-посадовець із обласної ради не очікував, що реєстрація бізнесу в Польщі відбувається не так довго, як в Україні

Про це йдеться в постанові Київського районного суду Харкова від 11 січня.

Суд розглянув адміністративний матеріал за ч. 4 ст. 172-6 КУпАП (подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування). Матеріал був складений на директора з правової роботи АК «Харківобленерго».

Згідно матеріалів справи, під час скоєння правопорушення фігурант працював помічником заступника голови Харківської обласної ради відділу патронатної служби управління по забезпеченню діяльності керівництва апарату виконавчого апарату Харківської обласної ради. У своїй декларації за 2016 рік він не вказав дані про ТОВ «Аврора Груп» у Польщі з уставним капіталом 30 тис. польських злотих (згідно курсу НБУ складає 183315 грн), бенефіціаром якої він є.

Посадовець під час суду не оспорював викладені у протоколі обставини вчинення адміністративного правопорушення. Пояснив, що наприкінці грудня подав у Польщі документи на реєстрацію підприємства, маючи намір вказати його у декларації за 2017 рік. Однак такої швидкої реєстрації у Польщі, яка відбулася 29 грудня 2016 року, не очікував. Перед звільненням із облради 24 жовтня 2017 року вніс зміни до декларації, вказавши у ній підприємство. Вважає, що з останнього дня декларування 27 березня 2017 року сплив строк притягнення до адміністративної відповідальності.

Вивчивши докази у справі, суд визнав екс-чиновника винним і наклав на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 42,5 тис. грн.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X