У Харкові депутат міськради втретє сховався від суду «на урочистому заході»

Харківський суд зупинив розгляд адміністративного корупційного протоколу на депутата міськради до його явки в засідання

Про це йдеться в постанові Дзержинського районного суду Харкова від 22 червня.

Суд розглянув адміністративний матеріал за ч. 2 ст. 176-2 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю), складений на депутата Харківської міської ради VII скликання.

Згідно матеріалів справи, у судове засідання, призначене на 21 травня депутат не з’явився, причин неявки не повідомив, про слухання справи повідомлявся. Суд призупиняв розгляд справи до 8 червня. На цю дати чоловік не з’явився також, тому строк розгляду справи був призупинений до 22 червня.

При цьому 22 червня до суду надійшло клопотання адвоката та заступника директора дитячо-юнацької спортивної школи «ХЗТД» про відкладення розгляду справи у зв’язку із перебуванням депутата «на урочистому заході».

Суд постановив зупинити строк розгляду справи про притягнення до адміністративної відповідальності до прибуття депутата в судове засідання.

Довідка …. З 2004 до теперішнього часу директором у дитячо-юнацькій спортивній школі «ХЗТД» фiзкультурно-спортивного товариства «УКРАIНА» є депутат Харківської міської ради від партії «Відродження» Віталій Гагарін.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X