У Харкові до Дня ЗСУ відкрили Реабілітаційний Центр для учасників бойових дій «Братерська Цитадель»

У Харкові 6 грудня відкрився центр з унікальним обладнанням для реабілітації учасників АТО и ООС.

Як передає Depo.Харків, про це повідомляє «Справжня варта«.

До центру, що буде діяти за адресою вул. Валентинівська, 27Д (будівля ДЮСШ №13), можуть звернутися усі військовослужбовці, які потребують професійної допомоги реабілітологів, тренерів, масажистів та психоаналітиків. Під кожного буде розроблена індивідуальна програма підходу, обстеження, лікування та повернення до цивільного життя.

Тут будуть представлені як тренажерні зали і зали для фізіотерапії, так і безпосередньо медичний напрям. Працюватимуть масажисти, лікарі-фізіотерапевти, реабілітологи. В центрі є два унікальних тренажера для розвитку внутрішніх м’язів і сухожиль. На відміну від тих, що представлені в традиційних фітнес-центрах, вони допомагають реабілітації м’язів, які часто знаходяться не під навантаженням, проте важливих для відновлення після травм і проблем з опорно-руховим апаратом.

«Ми, як ніхто іншій, знаємо, як важко відновити здоров’я після фронту, — каже Константин Немічев, голова харківського осередку «Національного Корпусу». — Влада, на превеликий жаль, не сильно піклується станом хлопців, що повернулися з війни. Втім «Національний Корпус» ніколи не цурався брати на себе відповідальність за тих, хто захищав нашу країну, віддавши їй життя чи здоров’я.Тому щиро дякую команді, яка працювала над відкриттям цього центру».

Окрім основного проекту, функціонуватиме субпроект «Сімейне вогнище», спрямований не стільки на психологічну реабілітацію, скільки на соціальну і психологічну. Це свого роду клуб для спілкування ветеранів і членів сімей, покликаний створити відповідну атмосферу і допомагати соціалізації ветеранам.

Колишній командир полку «АЗОВ», Керівник підрозділу Національного Корпусу «Терен Схід» Максим «Мосе» Жорін вважає проект «Братерська Цитадель» дуже корисним і необхідним.

«Маємо змогу бачити вже втілену справу, але ж скільки сил, емоцій та душі в неї було вкладено командою! Саме волонтерами та ветеранами, які звикли про себе піклуватись самі, зазвичай не розраховуючи на допомогу держави. Ця тема їм найбільш близька і зрозуміла. Від сьогоднішнього дня тут можна буде отримати як фізичну, так і псіхологічну реабілітацію. Не менш важливо, що можна буде побачитись з такими самими, як вони,побратимами та волонтерами», — каже він.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X