У Харкові до п’ятих роковин розстрілів на Майдані встановлять 107 портретів Героїв Небесної Сотні

Харківські патріоти збираються на мітинг-реквієм у роковини розстрілів на київському Євромайдані.

Повідомляють координатори харківського Євромайдану.

За відомостями організаторів, мітинг у пам’ять про Героїв Небесної Сотні розпочнеться завтра, 20 лютого, о 18:00 на майданчику біля пам’ятника Тарасу Шевченку на вулиці Сумській.

«Минуло п’ять років з тих трагічних подій. Багато було сказано слів, пролито сліз та висловлено різних емоцій. Винні у вбивстві героїв Майдану досі не покарані, а лицемірство та фальш стосовно цієї теми під час передвиборчих перегонів наштовхує на сумні роздуми. Нам дуже не хотілось би перетворювати цей день у з’ясування політичних позицій, майданчик для агітації або піар влади чи критику опозиції. Таке прохання також висловлювали рідні Героїв Небесної Сотні, для яких 20 лютого 2014 року назавжди залишиться днем скорботи і пам’яті. Дещо повинне залишатись святим, що єднає всіх для кого дорогі ідеали Революції Гідності», — йдеться в повідомленні.

Організатори мітинг зазначають, що акція буде називатися «Краще помовчати». Під час заходу будуть встановлені портрети всіх 107 Героїв Небесної Сотні, запалені лампади.

«Запрошуємо всіх приєднатись до вшанування Героїв Небесної Сотні у середу, 20 лютого 2019 року, о 18:00 на традиційному місці зустрічі харківського Євромайдану – біля пам’ятника Тарасу. Вічна пам’ять Героям! Слава Україні!», — йдеться в повідомленні.

Довідка Depo.Харків. Мітинги харківського Євромайдану проходили традиційно біля пам’ятника Шевченку з листопада 2014 року.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X