У Харкові друга поспіль суддя Штепи заявляє про тиск

У Харкові суддя Орджонікідзевського райсуду Ольга Горчакова заявляє, що адвокати екс-мера Слов’янська Нелі Штепи тиснуть на неї

Відповідне повідомлення про тиск судді Орджонікідзевського райсуду Харкова Ольги Горчакової розміщене на сайті Вищої ради правосуддя.

Згідно повідомлення, Горчакова входить до складу нової колегії суддів, що розглядатиме справу Штепи. Під час підготовчого судового засідання, що відбулося 8 червня, за відомостями Горчакової, адвокат підсудної допустив тиск на суддю «з метою схилити до вчинення чи невчинення певних процесуальних дій або ухвалення певного судового рішення».

Горчакова вказала, що адвокат під час засідання та пізніше в інтерв’ю журналістам заявляв про те, що суддя не пройшла кваліфоцінювання, тому захист вже має написане клопотання про її відвід.

Суддя заявила, що вважає такі висловлювання тиском та втручанням у її діяльність як представника правосуддя. Горчакова звернулася до голови Вищої ради правосуддя Ігоря Бенедесюка та генпрокурора Юрія Луценка з проханням вжити заходів, які передбачені законодавством.

Як повідомляв Depo.Харків, 1 червня суд задовольнив клопотання захисту Штепи про вже десятий відвід суддів.

5 червня був визначений черговий «набір суддів», який розглядатиме справу екс-мера Слов’янська Штепи. Головуючим суддею визначена Олена Глібко. Також до колегії ввійшла Ганна Матвієвська та залишилася Ольга Горчакова. Попереднє засідання відбулося 8 червня.

У травні харківська суддя Олена Саркісян, яка слухала справу екс-мера Слов’янська Нелі Штепи, поскаржилася до Генеральної прокуратури через повідомлення з погрозами.

Довідка Depo.Харків. Екс-мера Слов’янська Донецької області Нелю Штепу обвинувачують у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинило загибель людей) і ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи організації) Кримінального кодексу України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X