У Харкові екс-директора фірми з орбіти одіозного Мусєєва підозрюють у махінаціях на 18 млн грн

Харківський суд обрав міру запобіжного заходу для колишнього директора ТОВ «Ваго-Рев» Геннадія Долженка

Як передаєтся   із посиланням на громадську організацію «Харківський антикорупційний центр«, суд обрав запобіжний захід екс-директору ТОВ «Ваго-Рев» у вигляді застави на суму 147,3 тис. грн Прокурор просив заставу у сумі 20 млн грн.

Слідчі встановили, що Геннадій Долженко був директором ТОВ «Ваго Рев» з 9 листопада 2015 року по 31 травня 2016 року. Правоохоронці звинувачують його у тому, що він за допомогою фіктивних фірм навмисно ухилився від сплати податку на додану вартість на суму 18,059 млн грн, що більше ніж у 5000 разів перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян. Частина з цих фірм визначені фіктивними вже за вироками інших судів.

Прокуратура вважала, що підозрюваний може впливати на свідків, утому числі шляхом погроз, а також зробити спробу заплутати слідство, унеможливити встановлення усіх обставин події. Через те хотіли визначення застави у сумі 20 млн грн. Однак суд із цим не погодився – застава була визначена в розмірі 147 тис. грн. Крім того, Долженко має уникати спілкування з директорами і засновниками «фіктивних фірм».

За даними ЗМІ, «Ваго-Рев» відноситься до впливу голови Адміністрації Холодногірського району, депутата Міськради Максима Мусєєва. Зокрема, в 2011 році єдиним засновником фірми була Зінаїда Кірсанова, яка подарувала квартиру в елітному житловому комплексі в Харкові матері Мусєєва.

До призначення у ТОВ «Ваго-Рев» Долженко працював начальником контрольної служби організації «ПБМП-753». Цю фірму також пов’язували з Мусєєвим.

Нагадаємо, що після Довженка посаду директора ТОВ «Ваго-Рев» обіймав Ігор Распопов. Його минулого року осудили за включення неправдивих відомостей в акти виконаних робіт. Фірма «Ваго-Рев» є одним з основних підрядників КП «Харківський метрополітен»

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X